Yatay Gönder Bayrağı

Yatay Gönder Bayrağı

Kumaşlar : saten ve raşel kumaş
Ölçüsü :100cmx150cm
Baskı türü : dijital baskı tekniği ve empirme baskı
Genel ölçü : 30cmx45cm, 50cmx75cm. 70cmx100cm, 100cmx150cm, 200cmx300cm, 300cmx450cm, 400cmx600cm, 600cmx900cm, ve daha büyük ebatlarda türk bayrağı imalatı vardır.

Üretim şekli : 2 farklı üretim modeli vardır.
1. model dış mekan raşel kumaş dan üretilir tek kat tır baskı arkaya %90 geçer ancak arkadan ters gözükür kenarları çift dikişlidir. Dış mekanda çok satılan ve yaygın olan modeldir.

2. model saten kumaş,tır çift katlı olarak üretilir ve logo her iki taraftan düz okunur. dış hava koşullarına raşel kumaşa göre daha az dayanır. Fazla terçih edilmez fiyat 2 katıdır.

bayrakçı Türk gönder bayrağı 1. kalite kumaşlardan üretilmektedir dijital baskı makineleri tekstil su bazlı boyalar kullanılarak bayrak imalatı firması İstanbul’da faaliyet göstermektedir.

özel tiriko raşel kumaşa dijital baskılı ile basılır yıkanabilir özellikte dış hava koşullarına dayanıklı olarak imal edilir veya çift kat olarak saten kumaş lardan üretilen dış mekan bayrakların satışı hizmeti bizde dış mekan gönder bayrağı bayrakları imalatı dijital baskı kumaşa dijital baskı flama kırlangıç bayrak yabancı ülke
bayrağı gönder bayrağı satışı İstanbul gönder bayrağı

BAYRAKÇI DİJİTAL BASKILI GÖNDER BAYRAĞI gönder bayrağı ebatları dış hava koşullarına dayanıklı olarak
tiriko polyester kumaşlara basılır tekstil dijital baskı makineleri ile tekstil sublime transfer baskı boyaları
kullanılarak özenle imal edilir gönder bayrakları özellikleri dış mekanlarda tanıtım reklam amaçlı kullanılır özel kuruluşların kamu kuruluşlarının özel firmaların tercih ettiği belediyelerin vazgeçilmezidir, ülke bayrağı bir ülkenin olmazsa olmazıdır.
gönder bayrakları Avrupa standartlarında muhtelif ebatlarda imal edilir. Gönder bayrağı kumaşımız dalgalanma özelliğine sahiptir. Çeşitli hava koşullarına dayanıklıdır

Yatay Gönder Bayrağı