Yabancı Devlet Bayrakları

Devlet Bayrakları

Yabancı Ülke bayrağı özellikleri
Kumaşlar : saten ve raşel kumaş
Ölçüsü :Yabancı devlet bayrağı standart ölçülerinde
Baskı türü : dijital baskı tekniği ve empirme baskı
Genel ölçü : 30cmx45cm, 50cmx75cm. 70cmx100cm, 100cmx150cm, 200cmx300cm, 300cmx450cm, 400cmx600cm, 600cmx900cm, ve daha büyük ebatlarda yabancı ülke bayrağı imalatı vardır.
Üretim : Üretim şekli : 2 farklı üretim modeli vardır.
1. model dış mekan raşel kumaş dan üretilir tek kat tır baskı arkaya %90 geçer ancak arkadan ters gözükür kenarları çift dikişlidir. Dış mekan da çok satılan ve yaygın olan modeldir.
2. model saten kumaş,tır çift katlı olarak üretilir ve logo her iki taraftan düz okunur. dış hava koşullarına raşel kumaşa göre daha az dayanır. Fazla terçih edilmez fiyat 2 katıdır.

Yabancı Ülke bayrağı imalatı 1. Kalite kumaşlardan üretmektedir.

Yabancı Ülke bayrağı üretiminde firmamız empirme baskı tekniği ve fabrikasyon baskı tekniği kullanarak üretim yapmaktadır Birçok okul ve özel devlet kurumunun yanı sıra özel şirketlerin, Otel lerin, fuar bayrakları açılış törenlerinde herzaman en hızlı çözümlerle yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.
Firmamız kaliteli yüksek çözünürlükte baskılarla hizmetinizdedir. yabancı ülke bayrağı ve ülkelerin bayrakları her zaman hızlı üretim uygun fiyat, Bayrakçı firmamız 20 Yıldır, yabancı ülke bayrakları dünya ülke bayrakları bayrak flama masa bayrağı takım spor klüp lerinden galatasaray spor bayrağı beşiktaş spor bayrağı fenerbahçe bayrağı trabzon spor takım taraftar bayrakları üretiminin yanında parti seçim bayrağı
baskı ve baskılarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Devlet Bayrakları