ISO TÜV CERT Kalite Bayrakları

ISO TÜV CERT Kalite Bayrakları

ISO TÜV CERT KALİTE BAYRAK ÖZELLİKLERİ
Kumaşlar : Saten ve raşel kumaş
Boyut : İstenilen her ebatta üretilir
Baskı türü : Dijital baskı tekniği ile
Genel ölçü: 100cmx150cm, 150cmx225cm. 200cmx300cm, 300cmx450cm, 400cmx600cm, 600cmx900cm, ve daha büyük ebatlarda posterlerimiz vardır.

Üretim şekli : 2 farklı üretim modeli vardır.
1. model dış mekan raşel kumaş dan üretilir tek kat tır baskı arkaya %90 geçer ancak arkadan ters gözükür kenarları çift dikişlidir. Dış mekan da çok satılan ve yaygın olan modeldir.
2. model saten kumaş,tır çift katlı olarak üretilir ve logo her iki taraftan düz okunur. dış hava koşullarına raşel kumaşa göre daha az dayanır. Fazla tercih edilmez fiyat 2 katıdır.

Iso Tüv Kalite bayrağı baskısı geniş ebat 3,2 kumaş baskı baskı makinesi ile 3 metreye kadar dikiş eksiz yapabilmektedir.
Iso Tüv Kalite bayrağı baskı imalatı firmamız Iso Tüv Kalite bayrağı baskı konusunda yıların verdiği tecrübe ile uygun fiyatlı baskı fiyatı ile hizmetinizdedir.Firmamız kaliteli yüksek çözünürlükte baskılarla hizmetinizdedir.
her çeşit kalite belgesi bayrağı imalatı firmamız bügüne kadar birçok kalite firmasının bayrağını imal etmiştir bunların içinde kalitest bayrağı, ıso bayrağı, tse bayrağı, tüv bayrağı, ıso 9001 bayrağı,
ve ismini sayamadığımız birçok firmaya bayrak flama masa bayrağı üretimi yapmıştır sizinde bayrak flama ihtiyaçlarınızda armalı bayrak uygun fiyatlarıyla yanınızdadır.

ISO TÜV CERT Kalite Bayrakları