Dernek Bayrağı

Dernek Bayrağı

Dernek bayrağı özellikleri
Kumaşlar : Saten ve raşel kumaş
Boyut : İstenilen her ebatta üretilir
Baskı türü : Dijital baskı tekniği ile
Genel ölçü: 100cmx150cm, 150cmx225cm. 200cmx300cm, 300cmx450cm, 400cmx600cm, 600cmx900cm, ve daha büyük ebatlarda posterlerimiz vardır.

Üretim şekli : 2 farklı üretim modeli vardır.
1. model dış mekan raşel kumaş dan üretilir tek kat tır baskı arkaya %90 geçer ancak arkadan ters gözükür kenarları çift dikişlidir. Dış mekan da çok satılan ve yaygın olan modeldir.
2. model saten kumaş,tır çift katlı olarak üretilir ve logo her iki taraftan düz okunur. dış hava koşullarına raşel kumaşa göre daha az dayanır. Fazla tercih edilmez fiyat 2 katıdır.

Dernek bayrağı baskısı geniş ebat 3,2 kumaş baskı baskı makinesi ile 3 metreye kadar dikiş eksiz yapabilmektedir.
Dernek bayrağı Kalite bayrağı baskı imalatı firmamız Dernek bayrağı bayrağı baskı konusunda yıların verdiği tecrübe ile uygun fiyatlı baskı fiyatı ile hizmetinizdedir. Firmamız kaliteli yüksek çözünürlükte baskılarla hizmetinizdedir.
her çeşit kalite belgesi bayrağı imalatı firmamız bugüne kadar birçok kalite firmasının bayrağını imal etmiştir bunların içinde derneklerin kulüplerin özel toplantıları için özel
bayrak flama üçgen bayrak imalatı armalı bayrak özenle üretir arayın görüşelim. ismini sayamadığımız birçok firmaya bayrak flama masa bayrağı üretimi yapmıştır sizinde bayrak flama ihtiyaçlarınızda armalı bayrak uygun fiyatlarıyla yanınızdadır.

Dernek Bayrağı